چروکی پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید

چروکی: پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید اندروید نوقا اندروید اوریو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «فوتبالیسم» از امشب در شبکه سه ، تهیه‌کننده «هفت» به سراغ برنامه فوتبالی رفت

اولین قسمت از برنامه «فوتبالیسم» به تهیه‌کنندگی سعید پروینی از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«فوتبالیسم» از امشب در شبکه سه ، تهیه‌کننده «هفت» به سراغ برنامه فوتبالی رفت

تهیه کننده «هفت» به سراغ برنامه فوتبالی رفت/ «فوتبالیسم» از امشب در شبکه سه

عبارات مهم : برنامه

اولین قسمت از برنامه «فوتبالیسم» به تهیه کنندگی سعید پروینی از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

به گزارش فارس، بعد از به نتیجه نرسیدن تلویزیون جهت چگونگی ادامه برنامه سینمایی «هفت» و گزینش مجری جهت این برنامه، «سعید پروینی» که تهیه کنندگی «هفت» را برعهده داشت، ترجیح داد فعلا قید آن را بزند و به سراغ برنامه دیگری در ژانر غیر سینمایی برود.

«فوتبالیسم» از امشب در شبکه سه ، تهیه‌کننده «هفت» به سراغ برنامه فوتبالی رفت

بنا بر این گزارش، «سعید پروینی» راجع به برنامه تازه خود گفت: برنامه تلویزیونی فوتبالیسم، برنامه ای ترکیبی است که نگاهی نو و از منظر علوم متفاوت به پدیده ی فوتبال در جهانی که در آن زندگی می کنیم دارد.

سعید پروینی با اشاره به مباحث متفاوت مطرح شده است در برنامه گفت: در هر قسمت، تمرکز محتوایی برنامه بر یکی از وجوه فوتبال هست. بر این اساس، در نخستین قسمت، عنوان هواداری در فوتبال موردبررسی قرار می گیرد. در نخستین قسمت برنامه، بحث های جذابی راجع به تیم پرطرفدار تراکتورسازی با حضور یکی از طرفداران پرشور این تیم انجام می گیرد که از طرفداران تراکتورسازی می خواهم این قسمت را از دست ندهند.

اولین قسمت از برنامه «فوتبالیسم» به تهیه‌کنندگی سعید پروینی از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

وی اظهارداشت: یکی از نقاط قوت فوتبالیسم، گروه محتوایی برنامه است که همگی از دانش آموختگان و دانش جویان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند و در طول یک سال، پژوهش های زیادی در مباحث گوناگون مرتبط با فوتبال انجام داده اند.

فوتبالیسم بروزترین برنامه شبکه سه سیماست که از این هفته، هر چهارشنبه ساعت 22:30 روی آنتن این شبکه می رود. سعید پروینی (تهیه کننده)، محمدفواد صفاریان پور (کارگردان)، امیرعلی نبویان (مجری)، محمد بحرانی (مشاور هنری)، امیر وفایی و علی جعفرآبادی (گروه نویسندگان)، امیرحسین تمنایی (سردبیر) و محمدحسین آشنا و علی چاوشی (تحریریه و پژوهش) بخشی از عوامل فوتبالیسم هستند.

واژه های کلیدی: برنامه | برنامه | فوتبال | فوتبالی | طرفداران | تراکتورسازی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog