چروکی پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید

چروکی: پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید اندروید نوقا اندروید اوریو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی ، ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده‌اند، آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست

وکیل‌ مدافع کاووس سیدامامی گفت: ۲ نفر از بازداشت‌شدگان مرتبط با پرونده فعالان محیط زیستی با قرار وثیقه آزاد شده‌اند.

ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی ، ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده‌اند، آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست

آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست/ ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده است اند/ ممنوع الخروجی همسر سیدامامی

عبارات مهم : ممنوع

وکیل مدافع کاووس سیدامامی گفت: ۲ نفر از بازداشت شدگان مرتبط با پرونده فعالان محیط زیستی با قرار وثیقه آزاد شده است اند.

پیام درفشان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ممنوع الخروجی همسر کاووس سیدامامی یکی از متهمان پرونده فعالان محیط زیستی، اظهار کرد: صبحگاه امروز به دادسرای امنیت مراجعه کردم تا در رابطه با حکم ممنوع الخروجی زن مریم مببینی اطلاع بگیرم و علت صدور این حکم را جویا شوم که بر این اساس در شعبه ۱ بازپرسی درخواست دادیم و بعد از پیگیری هایمان متوجه شدیم نه تنها در پرونده نامی از زن ممبینی آورده نشده بلکه دستور و مدرکی در رابطه با ممنوع الخروجی وی نیز وجود ندارد.

وی افزود: پیگیری هایی در دادسرای امنیت شعبه ۱ بازپرسی در خصوص اینکه حکم ممنوع الخروجی زن ممبینی از سوی چه ارگانی صادر شده است است داشتیم که آقای ناصری سرپرست دادسرا اعلام کردند که ارگان صادرکننده حکم ممنوع الخروجی جهت زن ممبینی مشخص نیست.

ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی ، ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده‌اند، آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست

وکیل مدافع سیدامامی در خصوص اوضاع همسر کاووس سیدامامی توضیح داد: در حال حاضر ایشان به علت نامساعد بودن حالشان در بیمارستان به سر می برند.

درفشان در رابطه با اوضاع سایر کسانی که در رابطه با پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده است اند، گفت: با ارتباطی که با خانواده و وکیل بعضی از این افراد داشتم مطلع شدم که ۲ نفر از آنها با قرار وثیقه آزاد شده است اند.

وکیل‌ مدافع کاووس سیدامامی گفت: ۲ نفر از بازداشت‌شدگان مرتبط با پرونده فعالان محیط زیستی با قرار وثیقه آزاد شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایطی که جهت خانواده های این افراد ایجاد شده است و به مشکل پیگیر اوضاع آنها هستند، تعداد معدودی از خانواده این افراد اعلام کردند که موفق شده است اند مکالمه تلفنی کوتاهی با فرزند خود داشته باشند، ولی بنا بر اطلاعات دیگری مطلع شدم که حدود ۲۰ نفر دیگر در جنوب کشور در رابطه با این پرونده بازداشت شده است اند که علت مهم بازداشت آنها نیز مشخص نیست.

وکیل مدافع سیدامامی در پاسخ به این پرسش که اتفاق تازه در رابطه با پرونده کاووس سیدامامی رخ داده است یا خیر، گفت: آقای دولت آبادی دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران اختیارات تام به آقای شهریاری به عنوان معاونت دادستان و سرپرست دادسرای امور جنایی بعد از درگذشت مرحوم سیدامامی داده است که پرونده را مورد پیگیری قرار دهد، ولی هنوز اتفاق جدیدی در رابطه با این پرونده صورت نگرفته است.

درفشان با اشاره به سخنان علوی وزیر اطلاعات در رابطه با بازداشت شدگان پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی اظهار کرد: ایشان به نام مسئول و وزیر اطلاعات کشور اعلام کردند که این افراد جاسوس نیستند ولی اینکه به چه علت این افراد هنوز در بازداشت به سر می برند را نمی دانم.

ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی ، ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده‌اند، آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست

واژه های کلیدی: ممنوع | پرونده | بازداشت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog