چروکی پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید

چروکی: پیکسل اندروید توسعه دهندگان اندروید اندروید نوقا اندروید اوریو

گت بلاگز آذربایجان شرقی استقبال از تبریز 2018 محور فعالیت‌های آذربایجان شرقی در امسال

استاندار آذربایجان شرقی احیای دریاچه ارومیه و استقبال از تبریز 2018 محور فعالیت‌های آذربایجان شرقی در سال 96 اعلام کرد.

استقبال از تبریز 2018 محور فعالیت‌های آذربایجان شرقی در امسال

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان که با حضور روسای شرکت های حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد، گفت: کارآفرین دو مقوله احیای دریاچه ارومیه و تبریز 2018 که دقیقا در جهت شعار سال بوده و می تواند منجر به توسعه تولیدات کشاورزی و همچنین توسعه صنعت گردشگری و ایجاد اشتغال در این عرصه و بخش خدمات شود، را مورد توجه قرار خواهیم داد.
وی افزود: با تلاش هایی که صورت دادیم تشکیل ستاد ملی تبریز 97 یا تبریز 2018 به تصویب رسید که جا دارد از زحمات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و ریاست محترم شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرکار زن دکتر احمدی پور به علت پیگیری مجدانه تقدیر کنم.
جبارزاده خاطرنشان کرد: نخستین جلسه ستاد ملی تبریز 2018 همین هفته در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد و در ادامه این جلسه عصر امروز جلسه استانی آن برگزار می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه از روز اول دولت، احیای دریاچه ارومیه به عنوان اولویت کاری دولت قرار داده شد و در جلسات زیست محیطی دولت همواره این عنوان جزو دستور جلسات بود، افزود: کارها انجام گرفته هر روز ما را امیدوارتر به رسیدن دریاچه به تراز اکولوژیک مد نظر کارشناسان می کند.
این مسئول اذعان داشت: خوشحالیم از اینکه خدواند نعمت وحدت، همدلی و برادری را نصیب استان کرده و ما در سایه همین صمیمیت و تعامل و حفظ روحیه برادری کارهای ارزشمندی در بخش های متفاوت انجام داده ایم و نتیجه این امور کارنامه سال 95 بود که در بخش رونق اقتصادی عملکرد درخشانی داشتیم و به عنوان استانی پیشرو در امر تحقق اقتصاد مقاومتی لقب گفتیم.
وی با بیان اینکه در این استان امنیت و آسایش حاکم بوده که در سایه تلاش همه نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی و امنیتی حاصل شده است هست، افزود: در سال 96 هم همان روحیه جهادی خود را حفظ کرده و در جهت ثبت عملکردهای بهتر تلاش خواهیم کرد.
انتهای پیام/ش

عبارات مهم : تبریز

واژه های کلیدی: تبریز | استانی | دریاچه | گردشگری | آذربایجان | حفاظت محیط | ستادملی | صنایع دستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog